My a naše smečka

Jsme malá chovatelská stanice situovaná na Plzni-Severu, žijeme v rodinném domě se zahradou a součástí našich životů je větší množství zvířat. Chováme psy, kočky, želvy, morčata. Vše máme velice rádi a snažíme se o to, aby se u nás všechny zvířata cítila dobře.

Naše smečka čítá tři psy a dvě feny rasy Golden retriever a Labrador retriever. Psy chovám již 20 let různých typů i ras, nejvíce nás však oslovil Golden retriever, proto jsem zkusila jít cestou pořídit si psa s PP z CHS Golden Martha a začít se věnovat naplno tomuto plemeni. Po třech letech k našemu úžasnému psovi Diamond Derrick Golden Martha přibyla fenečka April Corra From Monadele.

Začala jsem s chovem, výstavami, loveckými zkouškami, za všechny zkušenosti jsem dodnes vděčná a děkuji Všem lidem, které jsem za dobu poznala. Spoustu věcí jsem se naučila, spoustu věcí mně naučili moji psi a rozhodně se musím spoustu věcí naučit. 

Děkuji zvlášť  CHS Golden Martha (www.golden-martha.cz), majitelce Aleně Janákové za úžasného psa a obrovskou podporu při mých krocích k vysněnému snu...